KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3956674
nr 395 6674
1800-tal, Med förgylld ram, 10x14 (limmad pannå)
Utrop:
300 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 6 februari 2006
550 kr
650 kr
1.000 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.500 kr
2.200 kr